O firmie

Postaraj się, wyobrazić sobie swój dom – nowoczesny, funkcjonalny, a zarazem przytulny i ciepły, po prostu piękny. Ty siedzisz na wygodnej kanapie i wraz z rodziną cieszysz się ze wspaniale wykończonych pomieszczeń. Jesteś dumny z siebie – udało Ci się spełnić marzenie Twoje i twojej rodziny.

Do realizacji tego marzenia potrzebujesz pomocy. Kiedy zdecydujesz się zadzwonić do nas, przekonasz się, że jesteśmy odpowiednim partnerem, abyś mógł osiągnąć swój cel.

Firma Moltom istnieje na rynku usług remontowych i wykończeniowych od 2005 roku.
Dziś, Moltom to zespół osób wzajemnie się uzupełniających kompetencjami. Jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie kompleksowo. Zadbamy o estetykę wnętrz i zrealizujemy wybrane przez Państwa projekty. Na swoim koncie mamy liczne prace wykonane na terenie Warszawy i okolic, które zawsze spełniały oczekiwania inwestorów. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia. Bardzo dużą wagę przykładamy do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji, dlatego na bieżąco bierzemy udział w szkoleniach organizowanych przez producentów: farb, glazury, czy też systemów hydroizolacyjnych.

Współpracując z nami, macie Państwo gwarancję, że powierzone prace zostaną wykonane profesjonalnie i terminowo. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, doradzamy naszym klientom, proponujemy własne pomysły oraz dzielimy się wcześniejszymi doświadczeniami.